Producenci
Nowa drukarka NOVITUS HDe z programem w wersji 3.01 0
Nowa drukarka NOVITUS HDe z programem w wersji 3.01

Nowa drukarka z programem w wersji 3.01 pozwoli Ci zaprogramować w swojej pamięci aż 256 grafik, które możesz wykorzystać na wydrukach niefiskalnych dołączonych do paragonu!

Wyświetlane klipy reklamowe mogą teraz pojawiać się na kolorowym wyświetlaczu drukarki według zdefiniowanego harmonogramu oraz czasu ich wyświetlania.

Klawiaturę drukarki możesz teraz zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem do menu drukarki dzięki czemu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedaży.
Wyświetlane komunikaty mogą zostać automatycznie ukryte, aby zapewnić ciągłość komunikacji. Nowe czcionki tytułów wydruków są niższe, a możliwość zdefiniowania wydruków na których ma pojawiać się logo graficzne umożliwia znaczne oszczędności na zużywanym papierze. Wszystko to powoduje, że nowa drukarka HDe jest jeszcze bezpieczniejsza i tańsza w eksploatacji!

Wykonanie raportu dobowego z klawiatury możesz również zabezpieczyć hasłem aby nikt przypadkowo go nie wydrukował, jeżeli polecenie jego wykonania ma być przesłane przez program sprzedaży.

Takie operacje jak przegląd serwisowy zapisywane są obecnie do pamięci fiskalnej dzięki czemu w każdej chwili możesz odczytać kiedy przegląd był wykonywany.

Dostosowaliśmy również wydruk faktury fiskalnej, która jest teraz zgodna z nowymi potrzebami – możesz wydrukować dane nabywcy oraz odbiorcy.

Nowa drukarka to również możliwość obsługi dodatkowego typu płatności: „Mobilna” oraz jeszcze bardziej rozbudowany protokół komunikacyjny XML.

W wersji aptecznej udostępniliśmy możliwość wydruku faktur aptecznych, natomiast Bileterka to specjalna wersja drukarki z homologacją do ewidencji sprzedaży biletów przy świadczeniu usług w zakresie transportu pasażerskiego.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony